Derby FC gromi drużynę Grosickiego

Sky Sports

W spotkaniu szóstej kolejki angielskiej Championship Derby podejmowało Hull. Gospodarze byli faworytami spotkania i potwierdzili swoją wyższość wygrywając 5-0

Strzelaninę na Pride Park Stadium rozpoczął w 15 minucie Vydra, czeski napastnik dołożył kolejne trafienie niecałe 20 minut później. W pierwszej połowie strzelali jeszcze Davies oraz Johnson. Ten drugi dołożył jeszcze jedno trafienie w 56 minucie tym samym dobijając rywala i ustalając wynik.

Do 75 minuty na boisku przebywał Kamil Grosicki. Skrzydłowy reprezentacji polski nie błyszczał, ale zaliczył kilka niezłych akcji w okolicach pola karnego rywali.