Demirbay pod lupą Arsenalu

Karem Demirbay tego lata może zmienić barwy klubowe. Wśród zainteresowanych jego osobą jest Arsenal.

skysports.com


Nie jest tajemnicą, że Arsenal na śmierć potrzebuje świeżej krwi w swoim zespole. Już od kilku lat brakuje “The Gunners” w walce o tytuł Mistrza Anglii, a nawet na pozycjach gwarantujących występy w Champions League.  

Latem Emirates Stadium opuszcza Aaron Ramsey. Walijczyk od kilku dobrych lat był kojarzony z Kanonierami i prezentował całkiem przyzwoitą grę. Nie powinien zatem dziwić nas fakt, iż włodarze Arsenalu będą rozglądać się za następcą

Na celownik zespołu z północnego Londynu padł Karem Demirbay. Niemiec jest obecnie zawodnikiem Hoffenheim, gdzie występuje od 2016 roku. W Bundeslidze jest bardzo cenionym zawodnikiem. Nie bez powodu. Eksperci bardzo doceniają Demirbaya za groźne strzały z dystansu czy perfekcyjne i celne podania. Jest kluczowym piłkarzem “Klubu ze wsi”. Nic dziwnego więc, że Arsenal będzie musiał zapłacić kwotę ponad 22 milionów euro. 

Karem Demirbay przeszedł do Hoffenheim za kwotę 1,5 milionów euro. W tym sezonie łącznie we wszystkich rozgrywkach 25-letni pomocnik wystąpił 28 razy, czterokrotnie trafiał do siatki i ośmiokrotnie asystował. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi