

Defensor pierwszym nabytkiem Bruk-Betu
Prawy defensor, Gabriel Matei związał się dwuletnim kontraktem z Bruk-Bet Termaliką Nieciecz. 27-letni Rumun występował niedawno w azerskim Zirə FK.
Gabriel Matei do Polski trafił w rundzie wiosennej do Górnika Łęczna, z którym ostatecznie nie udało się utrzymać w Lotto Ekstraklasie. W przeszłości świętował mistrzostwo Rumunii ze Steauą Bukareszt. Ostatecznie wielkiej kariery nie zrobił z powodu problemów osobistych. Do Azerbejdżanu Rumun wyjeżdżał po tym jak za porozumieniem stron rozwiązał umowę z Górnikiem. W obecnym sezonie ligi azerskiej wystąpił w 10 meczach. Bruk-Bet Termalica Nieciecza po 21. kolejkach plasuje się na trzynastej pozycji. Ekipa Macieja Bartoszka pierwszą ligową potyczkę stoczą z Koroną Kielce.
no i potwierdziło się info @janekx89, Gabriel Matei nowym piłkarzem Bruk-Bet Termaliki✍?? pic.twitter.com/G2id5hHVKz
— Aleksandra Jarzynka (@a_jarzynka) 29 grudnia 2017
-
AktualnościNowa Zelandia - Egipt sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (22.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 15:13
-


AktualnościPrzewidywane jedenastki na spotkanie Urugwaj - Wyspy Zielonego Przylądka | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 14:04
-


AktualnościLamine Yamal: "Nie panikujcie" – 18-latek odpowiada na krytykę po remisie Hiszpanii z Republiką Zielonego PrzylądkaNowacki / 21 czerwca 2026, 13:18
-


AktualnościTunezja ustanowiła unikalny anty-rekord na Mistrzostwach ŚwiataNowacki / 21 czerwca 2026, 13:13
-

AktualnościEkwador wciąż w grze po remisie 0:0 z Curaçao. "Mamy 100 minut", by odwrócić losy grupyNowacki / 21 czerwca 2026, 13:05
-

AktualnościMundial 2026. Curacao 0:0 Ekwador. 15 interwencji bramkarzaNowacki / 21 czerwca 2026, 12:50





































