De Gea ponownie na celowniku Juventusu

David De Gea

Zdjęcie: http://www.zimbio.com/

Kierownictwo “Bianconeri” nie odpuszcza i zimą ma zamiar po raz kolejny zawalczyć o transfer Davida De Gei.

28-latka czeka wkrótce kluczowa dla rozwoju jego kariery decyzja. Umowa z Manchesterem United wygasa wraz z końcem czerwca przyszłego roku, co daje mu wolną rękę w kwestii wyboru kolejnego pracodawcy. Włodarze “Czerwonych Diabłów” nie składają jednak broni i przedstawili Hiszpanowi lukratywną ofertę opiewającą na 350 tysięcy funtów tygodniowo, na mocy której David zostałby najlepiej opłacanym bramkarzem świata.

Zwłoka De Gei może sugerować, iż Hiszpan wciąż waha się z podjęciem ostatecznej decyzji. Całą sytuację chce wykorzystać Juventus, który od dłuższego czasu wyraża zainteresowanie usługami goalkeepera. Szefostwo “Starej Damy” ma w styczniu przedstawić kolejną propozycję transferu, która skłoniłaby United do sprzedaży zawodnika, nim ten opuści mury Old Trafford za darmo.

Brytyjski “Daily Express” informuje z kolei, iż “Bianconeri” mogą również zwlekać z polowaniem na De Geę do zakończenia trwającej  kampanii, co nie obciążyłoby klubowej kasy. Wówczas Hiszpan ukończyłby obecny sezon jeszcze w barwach United.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *