

Oficjalnie: Dąbrowski podpisał kontrakt z Legią
Maciej Dąbrowski został nowym zawodnikiem Legii Warszawa. Pomocnik podpisał ze stołecznym klubem trzyletni kontrakt.
29-latek ostatnio występował w Zagłębiu Lubin, do którego trafił na początku zeszłego roku z Pogoni Szczecin. W tym sezonie rozegrał w barwach "Miedziowych" wszystkie spotkania w pełnym wymiarze czasowym.
Legia od dawna starała się go wykupić. Od początku tygodnia było wiadomo, że lada dzień zostanie oficjalnie przedstawiony zawodnikiem tego klubu. Już wczoraj mistrzowie Polski przelali na konto Zagłębia 300 tysięcy euro.
To kolejny po Thibaulcie Moulinie i Vadisie Odjidja-Ofoe nowy środkowy pomocnik, który dołączył do ekipy Besnika Hasiego. Być może już jutro w meczu z Piastem Gliwice Polak dostanie szansę debiutu.
-
AktualnościKanada - Bośnia i Hercegowina statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (12.06.2026)Nowacki / 13 czerwca 2026, 0:28
-




AktualnościUSA - Paragwaj przewidywane składy. Kto wybiegnie w pierwszej jedenastce? | 13.06.2026Nowacki / 12 czerwca 2026, 17:08
-




AktualnościUSA - Paragwaj przewidywane składy. Kto wybiegnie w pierwszej jedenastce? | 13.06.2026Nowacki / 12 czerwca 2026, 17:08
-


AktualnościUSA - Paragwaj sędzia. Kto sędziuje to spotkanie? (13.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 15:17
-


AktualnościOceny pomeczowe Meksyk - RPA (11.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 12:09
-


AktualnościOceny pomeczowe Meksyk - RPA (11.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 12:09


































