Czy Raphinha pozostanie w Leeds United?

Brytyjskie media informują, że Raphinha jest szczęśliwy w Leeds United, które za wszelką cenę chce zatrzymać 24-latka na kolejny sezon.

Od dłuższego czasu zainteresowanie pomocnikiem z Elland Road wyraża Liverpool, czyli drużyna aspirująca do tytułu mistrzowskiego w Premier League. Niestety w wyniku licznych problemów kadrowych defensywa The Reds nie funkcjonuje tak, jak powinna. Raphinha do Leeds United dołączył z francuskiego Rennes za kwotę 18 milionów funtów. Od tego momentu dla utytułowanej drużyny rozegrał 21 spotkań (Premier League) zdobywając w nich aż 10 bramek.

Z raportu opublikowanego przez “The Mirror” wynika, że Brazylijczyk jest szczęśliwy z pobytu w Leeds United, gdzie znalazł dwóch nowych przyjaciół. To właśnie oni mogą być powodem najbliższej decyzji 24-latka odnośnie pozostanie we wspomnianym klubie. Niemniej jednak w letnik okienku transferowym Jurgen Klopp będzie starał się o zakontraktowanie świetnie rokującego zawodnika, więc wydarzyć mogą się dwie rzeczy. Raphinha będzie kontynuował współpracę z Helderem Costą i Patrickiem Bamfordem w Premier League, albo zamieni Elland Road na Anfield Road.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *