Czy dojdzie do zmian na Reymonta? Znamy przyszłość Jerzego Brzęczka w Wiśle Kraków

wisla.krakow.pl


Przed Wisłą Kraków trudna walka o utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie. Dziś natomiast klub poinformował o decyzjach, które zostaną podjęte w stosunku do trenera Jerzego Brzęczka, po ewentualnym spadku do pierwszej ligi. 

Wisła Kraków po 28. kolejkach zajmuje 16. miejsce w stawce, oznaczające spadek do pierwszej ligi. “Biała Gwiazda” traci trzy punkty do bezpiecznej strefy.

Słabe wyniki osiągane przez zespół poskutkowały zwolnieniem Adriana Guli z funkcji pierwszego trenera. Jego obowiązki przejął Jerzy Brzęczek, który od kilku tygodni próbuje wyprowadzić drużynę z głębokiego kryzysu.

Były selekcjoner reprezentacji Polski poprowadził Wisłę w 8 spotkaniach, z których jedno wygrał, cztery zremisował i trzy przegrał. W minioną niedzielę “Biała Gwiazda” rozbiła Górnika Zabrze 4:1 i przerwała niechlubną serię 8 meczów z rzędu bez zwycięstwa w lidze.

Dziś wyjaśniła się przyszłość Jerzego Brzęczka przy Reymonta. Właściciel klubu, Dawid Błaszczykowski poinformował, że jeśli Wisła spadnie do pierwszej ligi, to trener zostanie na stanowisku.

– Trener Brzęczek zadeklarował, że nawet jeśli spadniemy do I ligi, to jest gotowy zostać. Ja ze swojej strony chciałbym dodać, że również chciałbym, żeby trener został, nawet jeśli, nie daj Boże, spadniemy – powiedział

W następnej serii gier Wisła zagra na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. Początek meczu w poniedziałek (18.04) o godzinie 15:00.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.