Cudowne gole Mierzejewskiego – Zobacz

Adrian Mierzejewski zdobył dwie bramki dla Trabzonsporu, a jego zespół pokonał na własnym stadionie Akhisar Belediyespor 3:1 w spotkaniu 11. kolejki ekstraklasy Turcji.

Mierzejewski otworzył wynik spotkania już w trzeciej minucie, a w szóstej podwyższył Emerson. Dla gości kontaktowego gola w 52. minucie strzelił były piłkarz Legii Warszawa Brazylijczyk Bruno Mezenga. Polski pomocnik ponownie na listę strzelców wpisał się w 77. minucie.

Zobacz bramki Polaka:

Mierzejewski zdobył bramkę także w poniedziałek, w meczu z Antalyasporem (1:2). To były dwa pierwsze ligowe spotkania w tym sezonie, w których zagrał.

Trabzonspor zajmuje w tabeli ósme miejsce – 16 pkt. Prowadzi Antalyaspor – 22 pkt.