squawka.com

Bramkarz Chelsea Thibaut Courtois nie jest pewny swojej przyszłości. Belg zastanawia się nad dalszym pobytem w Londynie. 

24-letni golkiper The Blues od razu po przyjściu do klubu Antonio Conte otrzymał propozycję przedłużenie umowy, jednak do tej pory nie zdecydował się na jej prolongowanie. To sprawia, że pod znakiem zapytania stanęła jego dalsza przyszłość na Stamford Bridge.

Fakt ten chce wykorzystać Real Madryt. Królewscy po fiasku ze sprowadzeniem przed rokiem Davida De Gei nie zmienili swojego postrzegania potrzeby wzmocnienia bramki. Mimo dobrych recenzji, które zbierał w ubiegłym sezonie Keylor Navas, Florentino Perez chciałby mieć na pozycji bramkarza kogoś z absolutnej światowej czołówki. Belg jak najbardziej się do niej zalicza, a do tego jego wiek sprawia, że ma jeszcze duży margines rozwoju.

Zarówno Courtois, jak i Real mieliby poczekać do momentu wygaśnięcia umowy i wówczas przeprowadzić transfer. Obecny kontrakt Belga wygasa wraz z końcem czerwca 2018 roku, a on sam pozytywnie zapatruje się na powrót do Madrytu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *