Co z gwiazdą Bayeru Leverkusen? “Aptekarze” chcą wielkich pieniędzy

X: @bayer04fussball

Bayer Leverkusen chce za wszelką cenę uniknąć wielkiej wyprzedaży.

“Aptekarze” kończą znakomity sezon. Pierwsza, pełnowymiarowa kampania Xabiego Alonso jako trenera została skwitowana mistrzostwem Niemiec i przerwaniem wielkiej dominacji Bayernu Monachium. A jest wielce prawdopodobne, iż dołożą kolejne puchary do gabloty: Puchar Niemiec i Ligę Europy.

Największe gwiazdy aktualnej drużyny zatem śmiało mogą być już określane ikonami tego klubu. W tym gronie jest Florian Wirtz, który budzi wielkie zainteresowanie na rynku transferowym. 20-latek może być również jedną z największych gwiazd nadchodzącego EURO 2024.

W samych superlatywach o pomocniku wypowiada się również prezes Bayeru, Fernando Carro. Wirtz ma zostać w Leverkusen przynajmniej przez jeszcze jeden sezon.

– Nie można powiedzieć, że ktoś nigdy nikomu nie zostanie sprzedany, ale nie sprzedalibyśmy Wirtza za mniej niż 150 milionów euro – stwierdził Carro.

Sezon 2023/24 jeszcze trwa, a Wirtz może pochwalić się znakomitymi statystykami. Wystąpił w 41 meczach, a w nich zdobył siedemnaście bramek i dorzucił osiemnaście asysty.

Źródło: Radio MarcaDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.