Na co postawić u bukmachera ? (12.03.2016)

Weekend z meczami ligowymi – święto dla każdego kibica piłkarskiego. Na ten czas przygotowałem dla Państwa kilka propozycji „typów”, nad którymi można się pochylić w ofercie zakładu bukmacherskiego.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moimi spostrzeżeniami na temat niektórych dzisiejszych spotkań.

Jagiellonia Białystok – Górnik Łęczna (12.03.2016, 15:30)

Mój typ:1

Dlaczego? Uważam, że gospodarze będą chcieli w jak najlepszy sposób zrehabilitować się oczach kibicach po ostatnim blamażu z Lechią Gdańsk (5:1). Z kolei podopieczni Jurija Szatałowa też walczą o górną ósemkę, ale w mojej ocenie nie potrafią oni grać na wyjazdach (dwa oczka w ostatnich pięciu meczach). Znając zacięcia ofensywne obu drużyn, to myślę, że dzisiaj zobaczymy naprawdę dobre widowisko.


FC Porto – U. Madeira (12.03.2016, 21:45)

Mój typ:1

W tym przypadku ciężko o jakąkolwiek większą sensację. Gospodarze jeszcze nie porzucili marzeń o mistrzowskim tytule, chociaż ich rywale też dzisiaj muszą grać o pełną pulę, bo strefa spadkowa zbliża się wielkimi krokami. W trakcie swojej analizy brałem pod uwagę beznadziejną dyspozycję U. Madeira na innych obiektach (sześć porażek w ostatnich siedmiu spotkaniach ligowych).

Spotkanie bardziej do „podbicia” kuponu.


Cracovia – Legia Warszawa (12.03.2016, 18:00)

Mój typ: 2

Powrót na pozycję lidera w tabeli – taki zapewne przyświeca cel piłkarzom ze stolicy Polski. Typ dosyć ryzykowny, bo obie ekipy mają swoje zadania do wypełnia. O Legii powyżej wspomniałem, ale zawodnicy Cracovii mogą już dziś zapewnić sobie miejsce w górnej ósemce. W moim przekonaniu goście przy dobrej dyspozycji w szeregach ofensywnych powinni wygrać zdecydowanie te starcie.

Poza tym piłkarze Stanisława Czerczesowa mają patent na krakowską ekipę, ponieważ Legia ostatni pojedynek ligowy z „Pasami” przegrała…..10.04.2005 roku. Szkoleniowcem Cracovii w tamtym czasie był Wojciech Stawowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi