Chelsea ma zaplanowane spotkanie ws. Victora Osimhena
"Sky Sport Italia" twierdzi, że Chelsea w tym tygodniu zgłosi się do SSC Napoli ws. Victora Osimhena. Król strzelców Serie A może pobić rekord transferowy we Włoszech.
Agent nigeryjskiego napastnika spotkał się z prezydentem Aurelio De Laurentiisem, by ustalić cenę, która skłoniłaby mistrzów Włoch do rozważenia przejścia 24-latka do innego klubu.
Absolutne minimum zostało ustalone na 150 milionów euro. Massimo Marianella stwierdził, że Chelsea nie przestraszyła się ceny wywoławczej i zadzwoni do Napoli w tym tygodniu, by uzyskać jaśniejszy obraz sytuacji.
The Blues nie są jedynym klubem, które zgłaszają się po Osimhena. Paris Saint-Germain może postawić na niego, o ile Kylian Mbappe będzie dalej naciskać na Real Madryt. Mówi się tez o Manchesterze United oraz Tottenhamie Hotspur.
Victor Osimhen took advantage of his international break to visit his childhood friends in Lagos, Nigeria. 🦅🇳🇬
The Napoli striker has not forgot where he comes from. 💙🫂🥹 https://t.co/MP7NbBWUgw
— Football Tweet ⚽ (@Football__Tweet) June 22, 2023
-

AktualnościWieczysta Kraków - Lech Poznań wyjściowe jedenastki. Znamy ustawienia obu drużyn (01.08.2026)


















Michał Bosak / 1 sierpnia 2026, 17:02
-


AktualnościWyjściowe składy na mecz Piast Gliwice - Wisła Kraków. Kto zagra od pierwszej minuty? (01.08.2026)


















Michał Bosak / 1 sierpnia 2026, 14:26
-


AktualnościWyjściowe jedenastki na mecz Motor Lublin - Jagiellonia Białystok (31.07.2026)


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 20:04
-


AktualnościWisła Płock - Widzew Łódź wyjściowe składy na mecz. Znamy podstawowe jedenastki (31.07.2026)


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 17:28
-

AktualnościMarcus Rashford po sezonie w Barcelonie – klub pożegnał napastnika, nie aktywował opcji wykupu


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 16:30
-

AktualnościAtletico Madryt złożyło skargę na Barcelonę. Chodzi o rzekome naciski na Juliána Álvareza


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 16:02
































