Championship: Nottingham w końcu wygrało

W 15. kolejce angielskiej Championship Leicester City z Marcinem Wasilewskim w składzie przegrał przed własną publicznością z Nottingham Forest 2:0. Wasyl spędził na boisku 90. minut i został ukarany żółtą kartką. Z kolei w ekipie gości całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział drugi z Polaków, Radosław Majewski.

Obie bramki padły w pierwszej części gry. W 71. minucie gospodarze mieli okazje strzelić bramkę kontaktową, ale David Nugent nie wykorzystał rzutu karnego. Po tym spotkaniu Lisy zajmują drugie (dające awans do Premier League), a The Reds (dające prawo gry w barażach) piąte miejsce w tabeli Championship.

FC Leicester City – FC Nottingham Forest 0:2 (0:2)