Cezary Kulesza o pensji Fernando Santosa: Tajemnica mundialu

media - laczynaspilka.pl

Cezary Kulesza w programie Gość Wydarzeń w „Polsacie News” powiedział, że wiadomości o zarobkach Fernando Santosa (2,5 mln euro rocznie) są przesadzone.

Doświadczony trener przejął reprezentację Polski i będzie związany z naszą federacją przez trzy lata. Santos na prezentacji mówił, że będzie często gościł na stadionach PKO Ekstraklasy. Przeprowadzi się do Warszawy z rodziną, co pozwoli na lepszy kontakt.

Prezes PZPN krótko odpowiedział na pytanie o zarobki selekcjonera. – Tajemnica mundialu. Wynagrodzenie jest o wiele niższe – przyznał. – Każdy dzień to było ciśnienie ze strony mediów i kibiców. Proces nie trwa jednego dnia, bo trzeba sprawdzić umowę tak, żeby dla każdego to było korzystne – dodał.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

W sztabie szkoleniowym znajdzie się miejsce dla Łukasza Piszczka oraz Tomasz Kaczmarka, który do niedawna pracował w Lechii Gdańsk. Obaj są już po pierwszych rozmowach z Portugalczykiem i podejmą decyzję.

– Myślę, że już na pierwszym spotkaniu trener przedstawi swoją wizję. Lewandowski, jako kapitan kadry, również przekaże swoje zdanie. Nie wyobrażam sobie, żeby mieli złą relację, bo chcą osiągnąć taki sam cel – zapewnia Kulesza.

źródło: polsatsport.pl / 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.