Cesc Fabregas: Arsenal będzie na zawsze w moim sercu

Sky Sports

Arsenal jest we mnie i wciąż będzie częścią mnie przez resztę życia. Pochodzę z akademii Barcelony i nigdy tego nie zapomnę, ale osiągnięcie szczytu swojej kariery miało miejsce w Arsenalu – powiedział Cesc Fabregas w trakcie  transmisji na żywo na swoim Instagramie. Hiszpan przyznał, że to w barwach Kanonierów miał najlepszy czas w swojej karierze.

– Arsenal jest we mnie i wciąż będzie częścią mnie przez resztę życia. Pochodzę z akademii Barcelony i nigdy tego nie zapomnę, ale osiągnięcie szczytu swojej kariery miało miejsce w Arsenalu. Miałem szczęście trafic tam i obserwować takich zawodników jak Ashley Cole, Robert Pires, Patricka Vieira czy Sol Campbell – powiedział Fabregas.

– Zostałem tam kapitanem i dano mi wszystko to, abym został topowym zawodnikiem. Arsenal będzie na zawsze w moim sercu. Nigdy nie zapomnę mojej więzi z kibicami – kocham i Arsenal i Chelsea. Nigdy nie usłyszycie z moich ust złego słowa na Kanonierów – nawet kiedy trafiłem do Chelsea i wygrałem z nimi Premier League, zawsze miałem szacunek do starego klubu – przyznał.

33-letni Fabregas występuje obecnie w francuskim AS Monaco, do którego dołączył w styczniu 2019 r. z Chelsea Londyn.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.