Cazorla: Nie byłbym zdziwiony pozostaniem Wengera

telegraph.co.uk

Santi Cazorla w rozmowie z hiszpańskimi mediami wyjawił, że Arsene Wenger w żaden sposób nie ukazuje swoim zachowaniem tego, że miałby opuścić po sezonie stanowisko menedżera Arsenalu.

66-latek świętował ostatnio 20-lecie swojego panowania w klubie z północnego Londynu, jednakże jego obecny kontrakt wygasa z końcem tej kampanii. Prezes zarządu Kanonierów Ivan Gazidis na początku tego tygodnia wyjawił, że nie ma co spieszyć się z uzgodnieniem nowej umowy dla Francuza stwierdzając, że sytuacja zostanie rozwiązana “na swój własny sposób i w odpowiednim czasie”

Cazorla przekonuje jednak, że nie zdziwiłoby go pozostanie na stanowisku francuskiego szkoleniowca:

,,Boss nie daje po sobie poznać, że miałby to być jego ostatni sezon, nic z tych rzeczy. Prawdą jest, że nie odczuwamy w szatni czegoś takiego. Jest w pełni skoncentrowany na obecnym sezonie i nie mam pojęcia, co planuje w przyszłości” – stwierdził Hiszpan.

,,Na dzisiejszy dzień nie odrzucałbym tego, że pozostanie z nami na kolejny rok, ponieważ nie powiedział, że ma zamiar odejść. Wszystko jest w jego rękach i jest jednym z tych, którzy muszą podjąć decyzję, jednak w tym momencie, sądzę że może kontynuować tu swoją pracę.”

Źródło: skysports.com


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.