fcmetz.com

Piłkarz FC Metz, Cafu, przechodzi dziś testy medyczne przed ogłoszeniem transferu do Legii Warszawa. Portugalczyk trafi do drużyny ze stolicy na zasadzie wypożyczenia do 2020 roku.

Cafu jest wychowankiem Benfiki Lizbona, jednak nigdy nie zadebiutował w barwach pierwszej drużyny. Grał również w Vitórii Guimarães i Lorient, a latem 2017 roku dołączył do FC Metz w barwach którego rozegrał w tym sezonie 13 spotkań. Portugalczyk zagrał również w 27 spotkaniach  młodzieżowej reprezentacji Portugalii. Przez portal transfermarkt.de wyceniany jest na milion euro.

Zawodnik odchodzi z Metz w atmosferze skandalu. Ostatni mecz rozegrał pod koniec listopada. Jest to skutek kłótni w jaką wdał się nowy nabytek Legii ze swoim trenerem Frederikiem Hantzem. Na treningu doszło nawet do tego, że obu panów musieli rozdzielać koledzy z drużyny

Wypożyczenie 26 – latka będzie trwać aż do końca jego kontraktu z FC Metz. W przypadku zgłoszenia się przez inny klub z ofertą kupna Portugalczyka, Legia ma prawo pierwokupu piłkarza.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *