Bundesliga: Wejście smoka Szweda. HSV traci bramkę w ostatniej minucie

W pierwszym niedzielnym spotkaniu 22. kolejki niemieckiej Bundesligi HSV Hamburger na własnym stadionie zremisował z Borussia M’gladbach 1:1.

Obie bramki padły w drugiej części gry. W 73. minucie po strzale Zlatana Stiebera na prowadzenie wyszli gospodarze. Dla węgierskiego pomocnika było to drugie trafienie w bieżącym sezonie. W doliczonym czasie gry wynik spotkania na 1:1 ustalił Branimir Hrgota, który pojawił się dziesięć minut wcześniej. Dla 22-letniego Szweda również była to druga bramka w sezonie.

W tabeli HSV zajmuje 14. pozycję i nad strefą barażową ma dwa punkty przewagi. Z kolei Źrebaki są na trzecim miejscu dającym prawo gry w Lidze Mistrzów.

22.02.2015, godz. 15:30 HSV Hamburger – Borussia M’gladbach 1:1 (0:0)
Gol1:0 – 73′ Zoltan Stieber
1:1 – 90′ Branimir Hrgota

Golzolta kartka yellow cardPetr Jiracek, Gojko Kacar, Johan Djourou – Max Kruse, Tony Jantschke, Ibrahima Traore

Widzów: 52105