Bundesliga: Remis na zakończenie kolejki

Bundesliga

W ostatnim spotkaniu 15. kolejki niemieckiej Bundesligi Augsburg zremisował z Herthą Berlin 1:1. Oba gole padły w drugiej części gry, a bramka dla gości padła w ostatniej minucie meczu!

Piłkarzem, który tego dokonał jest Salomon Kalou. Co ciekawe 32- letni napastnik z Wybrzeża Kości Słoniowej wszedł na boisko w 79. minucie. Z kolei w czterech ostatnich meczach nie zagrał ani minuty. Czyżby to trafienie okazało się nie tylko na wagę remisu? O tym przekonamy się  już w środę, kiedy to klub ze stolicy Niemiec podejmie Hannover. Natomiast Augsburg, który nie przegrał trzech meczy z rzędu w następnej kolejce zagra w Gelsenkirchen z Schalke.

10.12.2017, godz. 18:00, WWK Arena, frekwencja: 26 641.
FC Augsburg – Hertha Berlin 1:1 (0:0)