Bundesliga: Niespodzianka w Ingolstadt, cały mecz Piszczka

Kamil Chmielewski

W meczu ósmej kolejki niemieckiej Bundesligi doszło do niespodzianki. Borussia Dortmund na Audi Sportpark zremisowała z zajmującym ostatnią pozycje przed tą kolejką Ingolstadtem 3:3. Dla BVB jest to trzeci mecz bez zwycięstwa. Grał Piszczek.

Podopieczni Thomasa Tuchela do przerwy przegrywali 2:0, a od pięćdziesiątej dziewiątej minuty 3:1. Remis dla gości uratował Christian Pulisic w pierwszej minucie doliczonego czasu gry. W ekipie Borussii całe spotkanie rozegrał Łukasz Piszczek. Obrońca reprezentacji Polski oddał trzy strzały, wygrał osiem z piętnastu pojedynków oraz przebiegł dwanaście kilometrów.

22.10.2016, godz. 15:30 FC Ingolstadt – Borussia Dortmund 3:3 (2:0)