W jednym z dzisiejszych spotkań 18 kolejki angielskiej Premier League, rozgrywanej w Boxing Day Manchester City pokonał na wyjeździe West Bromwich Albion 3:1.

Już po 13 minutach gry na The Hawthorns wynik wynosił 2:0 dla gości. Gola na 1:0 strzelił Fernando, a kilka minut później z rzutu karnego podwyższył Yaya Toure. Jeszcze przed przerwą trzeciego gola dołożył David Silva i goście z Etihad Stadium schodzili na przerwę z kapitalną zaliczką. W końcówce meczu “The Baggies” zdobyli honorowego gola, za sprawą Ideyi Browna. Manchester City wygrał dzisiaj siódmy mecz z rzędu w Premier League i zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 42 punktów.

West Bromwich Albion – Manchester City (1:3) – 26.12.2014 (16:00)
Gol 8′ Fernando (0:1)
Gol 13′ Y.Toure (0:2) (k.)
Gol 34′ D.Silva (0:3)
Gol 88′ I.Brown (1:3)