W jednym z meczów 2 kolejki Barclays Premier League sezonu 2015/16 rozegranym na White Hart Lane, miejscowy Tottenham Hotspur zremisował ze Stoke City 2:2. Gospodarze na niespełna 15 minut przed końcem spotkania prowadzili jeszcze 2:0 po bramkach Erica Diera i Nacera Chadli’ego, jednak w 78 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Stoke, który na gola zamienił Marko Arnautovic, a chwilę później do wyrównania doprowadził Mame Biram Diouf i “The Potters” wyjechali z północnego Londynu z jednym oczkiem.

Tottenham Hotspur – Stoke City (2:2) – 15.08.2015 (16:00)
Gol 19′ E.Dier (1:0)
Gol 45′ N.Chadli (2:0)
Gol 78′ M.Arnautovic (2:1) (k.)
Gol 83′ M.Diouf (2:2)