BPL: Remis w hicie kolejki na Stamford Bridge

W najciekawszym spotkaniu 23 kolejki angielskiej Ekstraklasy rozegranym w Londynie na Stamford Bridge miejscowa i zarazem liderująca w tabeli Chelsea zremisowała z drugim Manchesterem City 1:1. Zespół gospodarzy pierwszy objął prowadzenie w 41 minucie za sprawą Remy’ego, jednak “The Blues” długo nie cieszyli się z tego prowadzenia, bowiem tuż przed ostatnim gwizdkiem pierwszej połowy meczu, futbolówkę do siatki Courtois wbił David Silva. W drugiej połowie bramki już nie padły i mecz zakończył się podziałem punktów.

Po dzisiejszym spotkaniu Chelsea nadał ma przewagę 5 punktów nad drugim Manchesterem City.

Chelsea – Manchester City (1:1) – 31.01.2015 (18:30)
Gol 41′ L.Remy (1:0)
Gol 45′ D.Silva (1:1)