Bjelica: Chcemy pokonać wszystkich rywali

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Dinamo Zagrzeb w pierwszej kolejce rozgrywek Ligi Mistrzów rozbiło Atalantę 4:0 (3:0). Trener Dinama Nenad Bjelica nie krył swojego zadowolenia po świetnym meczu swojej drużyny.

Nenad Bjelica to postać znana polskim kibicom. Chorwacki szkoleniowec jeszcze w maju 2018 roku był trenerem Lecha Poznań, ale bardzo szybko z niego zrezygnowano. Po nieudanej przygodzie z Lechem Poznań przejął stery w Dinamie Zagrzeb, z którym zdobył tytuł, a potem go obronił. Dzisiaj Bjelica jest ulubieńcem kibiców, Dinamo gra dobrą dla oka piłkę, a wczoraj rozbiło włoską Atalantę.

Będziemy walczyć o trzy punkty w każdych spotkaniach, nawet w tych z Manchesterem City. To było całkowicie zasłużone zwycięstwo, ponieważ strzeliliśmy cztery gole i nie straciliśmy żadnego – powiedział po spotkaniu Chorwat.

Wynik jest doskonały. Wierzę w naszą ciężką pracę, z takim optymizmem i takimi zwycięstwami. Tak chcemy grać dalej – dodał Bjelica.

Dinamo stoi teraz przed nie lada wyzwaniem, ponieważ ich kolejnym przeciwnikiem będzie Manchester City. Mistrzowie Anglii w pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów pokonali Szachtar Donieck 3:0.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *