Wisła Kraków rozgromiła w Bielsku-Białej miejscowe Podbeskidzie 6:0. Dwie bramki dla Krakowian strzelił Paweł Brożek. Po jednym trafieniu dołożyli Denis Popović, Łukasz Burliga,  Rafał Boguski oraz Rafael Crivellaro.

Już w 2′ Popović dośrodkował na głowę Pawła Brożka. Gospodarzy uratował słupek! W 11′ snajper Wisły już się nie pomylił. Świetna akcja Krakowian, rozpoczął Popović podając do Boguskiego, ten w tempo do Burligi, a dzieła zniszczenia z bliskiej odległości wykończył Paweł Brożek. Drugą bramkę napastnik zdobył z ostrego kąta w 34′.

W 39′ aktywny Popović fantastycznie uderzy z rzutu wolnego przy słupku. Do przerwy Wisła pewnie wygrywała w Bielsku-Białej.

Po przewie liczyliśmy na przełamanie Podbeskidzia, lecz w tym meczu strzelał tylko jeden zespół. W 56′ ładnie z przewrotki gola zdobył Łukasz Burliga. Minęło kilka minut i było już 5:0. Autorem został Łukasz Burliga. Dzieła zniszczenia dołożył 90′ Crivellaro, który pewnie wykończył kontrę Wisły.

Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:6 Wisła Kraków

11′, 34′ Paweł Brożek, 39′ Denis Popović, 56′ Łukasz Burliga, 71′ Rafał Boguski, 90′ Rafael Crivellaro

Podbeskidzie: E. Zubas – A. Pazio, K. Nowak, G. Horoszkiewicz, A. Mójta, K. Kato, M. Możdżeń (46′ L. Janic), M. Sokołowski (J. Kowalski), M. Szczepaniak, F. Adu Kweme, R. Demjan (61′ K. Jonkisz)

Wisła: R. Cierzniak – Ł. Burliga, M. Sadlok, R. Guzmics, B. Jović, D. Popowić, K. Mączyński (77′ A. Uryga), M. Jankowski, R. Boguski, W. Guerrier (82′ K. Kuczak), P. Brożek (72′ R. Crivellaro)

Żółte kartki:

51′ Lukas Janic, 73′ Kohei Keto

Sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)