Benjamin Verbic: Legia to wielki klub, więc to ułatwiło mi podjęcie decyzji

legia.com

Benjamin Verbic zastał zaprezentowany jako nowy nabytek Legii Warszawa. Pozyskany z dynama Kijów reprezentant Słowenii ma być kluczem do odbudowania formy mistrza Polski.

Zawodnik opowiedział o swoich kulisach trafienia do Warszawy. W swojej wypowiedzi podkreślił, że rozmowy z Legią trwały już od jakiegoś czasu. Ostatecznie zdecydował się na ten ruch.

 Byliśmy w kontakcie od dłuższego czasu – ja, dyrektor sportowy i mój agent. Powiedziałem, że potrzebuję trochę czasu, bo byłem w szoku z powodu sytuacji, w której się znaleźliśmy. Nie wiedziałem co robić, ale przedstawiono mi projekt Legii i bardzo mi się on spodobał. Wiedziałem, że Legia to wielki klub, więc to ułatwiło mi podjęcie decyzji. Rozmawiałem z piłkarzami, byłymi piłkarzami Legii na temat tego ruchu. Wszyscy wypowiadali się bardzo pozytywnie na temat klubu i panującej tu organizacji.

Skrzydłowy podsumował także cele, które chce osiągnąć jeszcze w tym sezonie przy Łazienkowskiej.

W tym sezonie rezultaty nie są takie, jakich oczekiwaliby kibice, ale myślę, że do końca rozgrywek głównym celem pozostaje puchar i jak najlepsze występy w lidze. Następny sezon z pewnością będzie lepszy – podsumował.

Legia wciąż musi punktować w lidze, aby wywalczyć bezpieczną lokatę w tabeli. Ma przed sobą także rozgrywki w pucharze krajowym, gdzie w półfinale zmierzy się z Rakowem Częstochowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.