Benitez odejdzie z Napoli?

W ubiegłym tygodniu pojawiły się we włoskich mediach doniesienia o możliwym odejściu z Napoli trenera Rafaela Beniteza. Hiszpanowi kontrakt z włoskim klubem kończy się z końcem czerwca, a patrząc na ostatnie słabe wyniki piłkarzy z Neapolu mógłby nie zostać przedłużony, albo nawet nie zostać do końca wypełniony. Popularny Rafa zaprzeczył jednak tym doniesieniom.

Media w Italii donosiły, że prezes Napoli jest rozczarowany ostatnimi wynikami drużyny. Jedną z przyczyn spadku formy zespołu miałby być sposób prowadzenia klubu przez Beniteza, m.in. rotowanie składem.

Benitez odniósł się do wywodów dziennikarzy na konferencji przedmeczowej przed środowym meczem z Lazio Rzym w półfinale Pucharu Włoch.

Jestem spokojny, drużyna w dalszym ciągu tworzy sobie mnóstwo sytuacji – podkreślał Hiszpan mówiąc o aktualnej formie swoich podopiecznych. Następnie powiedział kilka słów na temat swojej przyszłości w klubie:

Czytałem, że prezydent Aurelio De Laurentiis nie złożył mi oferty przedłużenia umowy i że rozmawiałem już o tym z drużyną. To nie prawda. Do spotkania dojdzie w najbliższych tygodniach i wtedy przedyskutujemy, co jest w tej chwili najlepsze dla Napoli.

Najbliższe tygodnie powinny przynieść rozstrzygnięcie w kwestii pozostania na stanowisku hiszpańskiego szkoleniowca.

 

 

 

Sławomir Rzeźnik


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *