

Benitez chce Lllorente
Rafa Benitez wskazał pierwszego zawodnika, którego chce sprowadzić do Realu Madryt. Piłkarzem tym jest Fernando Llorente z Juventusu Turyn.
Hiszpański trener chce mieć w kadrze przynajmniej dwóch napastników. W Madryckim klubie na pewno pozostanie Karim Benzema. Drugim atakującym ma być Llorente.
Rosły zawodnik jest niezadowolony ze swojej pozycji w Juve. Podstawową parę napastników tworzą Tevez i Morata, a Llorente nie gra regularnie. Piłkarz bardzo chętnie wróci do Primera Division, gdzie wcześniej występował w Athleticu Bilbao.
Kwota transferu może wynieść od 8 do 10 milionów euro.
Źródło: SportYou/własne
-
AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Norwegia - Francja (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 20:09
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki Senegal - Irak (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 20:04
-



AktualnościNowa Zelandia - Belgia przewidywane jedenastki | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 19:05
-


AktualnościPrzewidywane składy na mecz Egipt - Iran | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 19:04
-

AktualnościEgipt - Iran sędzia. Kto sędziuje to spotkanie? (27.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 17:19
-



AktualnościKto sędziuje spotkanie Nowa Zelandia - Belgia? Poznaj arbitra tego meczu (27.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 17:16





































