Jeszcze wczoraj pisaliśmy o przygodach zaginionego w akcji Nicklasa Bendtnera, a dziś wiadomo o nim jeszcze więcej.

Nicklas Bendtner jako wolny zawodnik może dołączyć do danego klubu w każdym momencie. Lord nie zamierzał zbyt długo zwlekać i przerwał tą niezręczną ciszę.

Okazuje się, że Duńczyk przeprowadza zaawansowane rozmowy z Nottingham Forest. Rosły napastnik na pewno będzie dużym wzmocnieniem tego zespołu z zaplecza Premier League. Między klubem, a zawodnikiem pozostają tylko detale decydujące o kontrakcie. Na dniach powinniśmy otrzymać oficjalne potwierdzenie transferu Lorda Bendtnera.

Nowy menedżer Nottingham Forest, Philippe Montanier, dysponuje bardzo odmłodzoną ofensywą. Jest on zdeterminowany, aby pozyskać Bendtnera, w którym widzi wielki potencjał. Nie bez powodu może on okazać się przydatny. Jego warunki fizyczne pozwalają mu stworzyć przewagę w powietrzu. Dowodem na to jest to, że niemal połowę bramek zdobytych w barwach Arsenalu zdobył właśnie głową.

Co ciekawe Nottingham zmierzy się za dwa tygodnie właśnie z Arsenalem w 3. rundzie Pucharu Ligi Angielskiej. Wszystko wskazuje na to, że Lord zmierzy się ze swoim byłym klubem, a co za tym idzie, będzie chciał coś udowodnić Wengerowi.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.