Belotti blisko opuszczenia Torino. Warunki transferu uzgodnione

Andrea Belotti

Zdjęcie: Goal.com

Andrea Belotti jest coraz bliżej zmienienia otoczenia.

W obecnym klubie między innymi Karola Linettego spędził już sześć lat. Wydawało się, że najlepszy moment na transfer przespał. Jednakże portal “TuttoMercatoWeb” podał informacje, że rozmowy klubu z Interem Mediolan właściwie dobiegły końca w pozytywnym dla Nerrazurich tego słowa znaczeniu.

Obydwie strony miały dogadać się na ostateczną kwotę transferu w wysokości 15 milionów euro. Cena ta i tak jest już niższa niż wstępnie oczekiwana przez Torino. Na początku planowali sprzedać swojego piłkarza za 20 milionów eur0. Podobno do takiej obniżki przyczyniła się rozmowa Giuseppe Marioty-drektora sportowego Inetru i Urbana Cairo-właścicela Torino.

Teraz wszystko jest w rękach Belottiego. Pozostanie w drużynie “Byków” lub odejście do obecnego mistrza Włoch. Na papierze to oczywistość, ale dziura po Lukaku została już trochę zapełniona, więc o pierwszy skład trzeba będzie walczyć. Poza tym sześć lat w zespole to nie mało. Przywiązanie do klubowych barw jest już pewnie spore. Przyszłość Belottiego powinna wyjaśnić się w przeciągu kilku dni lub nawet godzin, gdyż rzekomo Inter zagęszcza ruchy i szykuje konkretną ofertę dla 27-letniego Włocha.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.