Barcelona chce piłkarza United
Jak podaje portal Wirtualna Polska,
FC Barcelona jest zdeterminowana, by już tej zimy pozyskać najlepszego snajpera Manchesteru United. Mowa o Robinie van Persie.
Według podanych informacji Gerardo Martino jest załamany sytuacją w ataku swojej drużyny. Odejście Davida Villi oraz kontuzja Leo Messiego spowodowały, że na szpicy musi grać Cesc Fabregas.
Niezadowolony z sytuacji w swoim klubie jest również van Persie. Czerwone Diabły zajmują dopiero 9. miejsce w tabeli, a do liderującego Arsenalu tracą aż 13 punktów. Z tego powodu Holender mocno zastanawia się nad zmianą klubu.
Co więcej 30-latek sam już zadeklarował chęć reprezentowania barw FC Barcelony, o czym już Was informowaliśmy TUTAJ.
Co zatem stoi na przeszkodzie? Oczywiście pieniądze, ponieważ władze United nie zgodzą się na transfer za sumę mniejszą niż
45 mln euro. Wydaje się, że Gerardo Martino może sobie pozwolić na taki wydatek. Tylko czy się odważy?
źródło: wp.pl
-

AktualnościPrezydent Argentyny krytykuje upolitycznianie zwycięstwa nad Anglią. „To tani populizm”














Michał Bosak / 17 lipca 2026, 14:09
-


AktualnościMessi i Lamine Yamal razem na historycznym zdjęciu. Wkrótce staną po przeciwnych stronach














Michał Bosak / 17 lipca 2026, 13:32
-


AktualnościLionel Messi przed finałem MŚ 2026. „To będzie wyjątkowy i bardzo wyrównany mecz”














Michał Bosak / 17 lipca 2026, 12:55
-


AktualnościAnglia wciąż czeka na triumf w mundialu. 60 lat od jedynego mistrzostwa świata














Michał Bosak / 17 lipca 2026, 12:08
-

AktualnościLionel Messi z historycznym osiągnięciem. Tego nie dokonał nikt od czasów Pelégo














Michał Bosak / 17 lipca 2026, 11:29
-

AktualnościKrytyka Thomasa Tuchela po porażce Anglii z Argentyną. Rooney: „Byliśmy zbyt bierni”














Michał Bosak / 16 lipca 2026, 16:20




































