Balague: Neymar może za klika lat trafić do United

Guillem Balague, hiszpański dziennikarz, ekspert hiszpańskiego futbolu, który pracuje dla skysports podczas czatu z kibicami wyjawił, że w ciagu kilku najbliższych lat Neymar może zawitać do Anglii.

Przypomnijmy, że w ostatni dzień okienka transferowego w Anglii Manchester United kontaktował się z otoczeniem Neymara, by dowiedzieć się czy istnieje szansa na sprowadzenie kapitana “Canarinhos“. Odpowiedź była negatywna, mimo, że zdaniem “Globo Esporte” Anglicy oferowali ponad 190 milionów euro za usługi Brazylijczyka.

Sam zainteresowany potwierdził, że dyskutował na temat “MU” ze swoim agentem, ale nie otrzymał żadnej oficjalnej oferty. Teraz, Balague również potwierdził, ze Neymar nie chciał dołączyć do “Czerwonych Diabłów“, lecz w przyszłości nie wyklucza takiego rozwiązania.

  • – Czy rozważy taką ewentualność w przyszłości? Oczywiście, że tak. To będzie saga, która może potrwać rok, a nawet dłużej. To wszystko dlatego, że [jemu] chodzi o nowy kontrakt z FC Barceloną
  • – Musi zdecydować się, czy pozostać i poczekać na odejście Lionela Messiego czy spróbować swoich sił w innym klubie, który może zbudować drużynę wokół niego. Miejcie na oku ten temat! – zachęcał Hiszpan.

Obecnie Neymar jest zawodnikiem FC Barcelony. Spekuluje się, że cała saga z odejściem ze stolicy Katalonii to gra agenta Brazylijczyka, by wynegocjować dobre warunki kontraktu, który zamierza przedłużyć z nim “Duma Katalonii“.

Źródło: skysports.com

Autor: Mateusz Policha


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *