Atletico zainteresowane bramkarzem West Hamu
Roberto Jimenez, reprezentujący barwy West Hamu United znajduje się na liście życzeń Atletico Madryt – poinformowała gazeta Dario AS.
Podczas letniego okienka transferowego Antonio Adan pełniący funkcję rezerwowego bramkarza Atletico Madryt, przeniesie się do portugalskiego giganta Sportingu Lizbona. Z tego powodu, władze madryckiego klubu zostały zmuszone do sprowadzenia zastępcy dla Jana Oblaka, niekwestionowanego bramkarza numer 1 w zespole Diego Simeone.
Hiszpan nie jest jedynym wyborem władz Atletico. W kręgu zainteresowań Los Rojiblancos są jeszcze Jose Sa (Olimpiakos) i Marko Dmitrović (Eibar). Zdaniem dziennikarzy Dario AS, najbliższej przenosin na Wanda Metropolitano jest Roberto Jimenez. Jedno jest pewne, niezależnie, który bramkarz dołączy do Atletico, musi pogodzić się z rolą rezerwowego.
Roberto Jimenez barwy West Hamu United reprezentuje od lipca 2019 roku. W drużynie popularnych „Młotów” spędził rundę jesienną sezonu 2019/2020, po czym został wypożyczony na okres 6 miesięcy do Deportivo Alaves. W zespole z Londynu wystąpił łącznie w 10 spotkaniach. Wpuścił 21 bramek. W jednym meczu zachował czyste konto. Zawodnik urodzony w Madrycie przegrywał rywalizację o miejsce między słupkami z reprezentantem Polski, Łukaszem Fabiańskim.
-

AktualnościFrancja - Hiszpania: półfinał MŚ 2026 na AT&T Stadium. Początek meczu o 21:00














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 15:15
-


AktualnościDeclan Rice gotowy na półfinał Mistrzostw Świata z Argentyną. Bellingham i Konsa dostępni














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 14:38
-


AktualnościNorwegia powitana przez około 100 000 kibiców po mundialu. Król Harald wzruszony














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 14:05
-


AktualnościLula ostro krytykuje piłkarzy Brazylii: samolot kadry wrócił z jednym zawodnikiem po porażce 1:2 z Norwegią














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 13:37
-

AktualnościAdrien Rabiot: Nie mamy planu na Lamine Yamala, skupiamy się na całej drużynie Hiszpanii














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 13:04
-

AktualnościCeny biletów na półfinały MŚ: Argentyna–Anglia dużo droższy niż Francja–Hiszpania














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 12:41




































