Athletic Bilbao wciąż ma nadzieje na pozyskanie Javiego Martineza z Bayernu

Javi Martinez

ESPN

Athletic Bilbao kontynuuje pracę związaną ze wzmocnieniami na następny sezon. Baskowie wciąż wracają jednak do tematu transferu Javiego Martineza. 

Martinez ma jeszcze rok kontraktu z Bawarczykami i jasne jest, że do jego przedłużenia nie dojdzie. Sytuację od dawna próbują wykorzystać Baskowie, którzy chętnie widzieliby go w swoim składzie. Bayern oczekuje za swojego zawodnika 12. milionów, lecz władze z Estadio San Mames liczą, że operacje zamknie się w kwocie poniżej 10. milionów. Jak donoszą hiszpańskie media Athletic nie zamierza czekać jeszcze jednego roku, aby pozyskać go za darmo. Chcą już teraz wykupić piłkarza z Alianz Arena, by móc wzmocnić swój skład przed rozpoczęciem rozgrywek.

Piłkarz jest już wstępnie dogadany z nowym pracodawcą, lecz wciąż czeka na ruch ze strony Bayernu. Czas na przeprowadzenie operacji obie strony mają do 5. października. Dyrektor Bawarczyków niedługo później powiedział publicznie: Nie będziemy się sprzeciwiać jego decyzji. Postaramy się znaleźć uczciwe rozwiązanie w tej sprawie. 

Źródło: MARCA


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *