Artur Boruc nie wytrzymał ciśnienia, atak pozycyjny – tragikomedia w Warszawie (WIDEO)

Artur Boruc

Artur Boruc (Legia) / fot. Mikołaj Barbanell

Artur Boruc wyleciał z boiska z czerwoną kartką. 14 porażka Legii (najwięcej w lidze). I atak pozycyjny, który wywołuje salwy śmiechu.

Aleksandar Vuković musiał dokonać kilku wymuszonych zmian względem meczu z Zagłębiem Lubin (3:1). Porażka przy Łazienkowskiej z Wartą Poznań (0:1) pokazała słabość zmienników i krótką kadrę.

Pikanterii dodał Boruc, który odepchnął Dawida Szymonowicz rękawicą w twarz, przez co arbiter po analizie zdecydował o wyrzuceniu doświadczonego bramkarza, który długo nie mógł pogodzić się interpretacją sędziego.

Kabaretowo wyglądała wymiana piłki przez piłkarzy Wojskowych. Przez prawie minutę nie potrafili skutecznie przedrzeć się połowę boiska. Tym bardziej dziwiła taka postawa, bo legioniści musieli gonić wynik. Mistrzowie Polski muszą wziąć się w garść, spadli na przedostatnią lokatę, a w sobotę pojadą do Niecieczy.