Arsenal sprowadzi zimą nieszczęśliwego napastnika Milanu?

Arsenal od czasów van Persiego nie może poszczycić się klasowym napastnikiem. Ani Giroud, ani Welbeck, ani tym bardziej sprowadzony w lecie Lucas Perez nie spełniają pokładanych w nich nadziei, a do tego często są kontuzjowani. Zimą miałoby to się zmienić. Arsenal prowadzi bowiem rozmowy z AC Milanem w sprawie pozyskania Carlosa Bacci.

Kolumbijczyk od czasu zamiany Sevilli na Mediolan nie może odnaleźć pełni szczęścia w grze. Z tego też powodu w każdym okienku próbuje zmienić otoczenie na takie, w którym będzie czuł się zdecydowanie lepiej, a takim miejscem ma być Londyn. Już w lecie 30-latek był bliski dołączenia do West Hamu, jednak na ostatniej prostej transfer nie doszedł do skutku.

Teraz do gry wszedł Arsenal i to do północnej części stolicy Anglii może trafić napastnik Milanu. Rossoneri po przejęciu przez nowych właścicieli będą chcieli zainwestować sporo pieniędzy w budowę zespołu, zatem ktoś będzie musiał opuścić San Siro. Arsene Wenger jest gotowy zapłacić za 33-krotnego reprezentanta Los Cafeteros 20 mln funtów. Czy to wystarczy, żeby Bacca został Kanonierem? Odpowiedź poznamy w styczniu.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *