Arsenal sprowadzi zimą nieszczęśliwego napastnika Milanu?

Arsenal od czasów van Persiego nie może poszczycić się klasowym napastnikiem. Ani Giroud, ani Welbeck, ani tym bardziej sprowadzony w lecie Lucas Perez nie spełniają pokładanych w nich nadziei, a do tego często są kontuzjowani. Zimą miałoby to się zmienić. Arsenal prowadzi bowiem rozmowy z AC Milanem w sprawie pozyskania Carlosa Bacci.

Kolumbijczyk od czasu zamiany Sevilli na Mediolan nie może odnaleźć pełni szczęścia w grze. Z tego też powodu w każdym okienku próbuje zmienić otoczenie na takie, w którym będzie czuł się zdecydowanie lepiej, a takim miejscem ma być Londyn. Już w lecie 30-latek był bliski dołączenia do West Hamu, jednak na ostatniej prostej transfer nie doszedł do skutku.

Teraz do gry wszedł Arsenal i to do północnej części stolicy Anglii może trafić napastnik Milanu. Rossoneri po przejęciu przez nowych właścicieli będą chcieli zainwestować sporo pieniędzy w budowę zespołu, zatem ktoś będzie musiał opuścić San Siro. Arsene Wenger jest gotowy zapłacić za 33-krotnego reprezentanta Los Cafeteros 20 mln funtów. Czy to wystarczy, żeby Bacca został Kanonierem? Odpowiedź poznamy w styczniu.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *