Ansu Fati w Premier League? Możliwa wymiana na linii Barcelona – Wolverhampton

Ansu Fati

twitter: fcbarcelona

Zbliżające się okienko transferowe będzie bardzo trudne dla FC Barcelony. Kataloński klub musi zmniejszyć swój limit płacowy, dlatego szuka kreatywnych rozwiązań. Być może trzeba będzie się pożegnać z wielkim talentem – Ansu Fatim.

FC Barcelona potrzebuje wygenerować kilkadziesiąt milionów euro zysku, aby móc zarejestrować nowych zawodników i mieć możliwość ruchów w letnim okienku transferowym. W związku z tym pojawiają się plotki, że zarówno Ferran Torres, jak i Ansu Fati mogą opuścić klub, ponieważ nie spełnili oczekiwań a można za nich otrzymać duże pieniądze.

Jorge Mendes zaproponował wymianę zawodników między Barceloną a Wolverhampton. Agent piłkarski zaproponował Barcy pozyskanie Rubena Nevesa, który niedawno znajdował się na liście życzeń klubu. Dodatkowo angielski klub miałby dopłacić dodatkowe 30 milionów euro do transferu, co pozwoliłoby Barcelonie uwolnić miejsce w swoim budżecie płacowym. Jednak Ansu Fati obecnie nie jest skłonny opuścić klubu. Uważa, że w przyszłym sezonie, będąc w pełni zdrowym, może pokazać swoje pełne umiejętności i odzyskać formę.

Nawet jeśli same władze Dumy Katalonii rozważałyby ten pomysł, musi zatwierdzić go trener. Javi Miguel twierdzi, że Xavi nie uważa Rubena Nevesa za odpowiedniego zawodnika do realizacji swoich planów. Jeśli trener nie poprze pomysłu wymiany, to jest mało prawdopodobne, aby został on zrealizowany.

źródło: goal.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.