Angielski pomocnik gotowy do podpisania nowego kontraktu z Chelsea
Pomocnik Chelsea Conor Gallagher jest podobno skłonny przedłużyć swój kontrakt z The Blues, jeśli nadal będzie regularnie występował na boisku.
Obecna umowa Anglika na Stamford Bridge obowiązują tylko do końca sezonu 2024-25. Latem natomiast był łączony z przenosinami do innych klubów. Tottenham Hotspur i West Ham United były podobno mocno zainteresowane środkowym pomocnikiem.
Ostatecznie okno transferowe się zakończyło, a Gallagher szybko stał się kluczowym elementem planów Mauricio Pochettino. Reprezentant Anglii rozpoczął wszystkie, ligowe mecze w tym sezonie w podstawowym składzie. W sobotę strzelił swoją pierwszą bramkę w spotkaniu z Burnley.
Ze względu na kontuzje Reece'a Jamesa i Bena Chilwella Gallagher pięciokrotnie nosił opaskę kapitana Chelsea. Raz w EFL Cup i w każdym z czterech ostatnich meczów Premier League.
Football Insider twierdzi, że pomocnik z chęcią przedłużyłby kontrakt z klubem, którego jest wychowankiem. O ile pozostanie regularnym zawodnikiem w składzie Pochettino.
Gallagher często występował u boku dwóch pomocników czyli Moisesa Caicedo i Enzo Fernandeza. The Blues wzmocnili również środek pola pozyskując tego lata Lesleya Ugochukwu i Romeo Lavię.
Podczas gdy Ugochukwu zaliczył do tej pory jedynie kilkadziesiąt minut minuty, Lavia czekał na swój debiut z powodu kontuzji kostki.
-

AktualnościWyjściowe składy na mecz Szkocja - Maroko. Kto zagra od pierwszej minuty? (20.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 23:06
-


AktualnościUSA - Australia oficjalne składy. Potwierdzone składy na mecz (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 20:04
-


AktualnościPrzewidywane jedenastki na mecz Turcja - Paragwaj | 20.06.2026Nowacki / 19 czerwca 2026, 19:12
-


AktualnościKto poprowadzi mecz Turcja - Paragwaj? Kto sędzią spotkania? (20.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 17:16
-

AktualnościBrazylia - Haiti przewidywane jedenastki na spotkanie | 20.06.2026Nowacki / 19 czerwca 2026, 16:41
-

AktualnościAncelotti zapowiada zmiany przed meczem z Haiti. Brazylia zagra bez NeymaraNowacki / 19 czerwca 2026, 14:55




































