Andre Onana na celowniku FC Barcelony!

Niewykluczone, że latem na Camp Nou trafi Andre Onana.

Niewykluczone, że latem na Camp Nou trafi Andre Onana. 

FC Barcelona bardzo polubiła zawodników Ajaxu Amsterdam. Od dłuższego czasu mamy do czynienia z plotkami związanymi z zainteresowaniem Barcelony właśnie piłkarzami Ajaxu. Można nawet odnieść wrażenie, że „Blaugrana” chce wykupić pół „Godenzonen”. Zresztą latem do Katalańczyków dołączy Frenkie De Jong, natomiast w 2016 roku w ich szeregi wstąpił Jasper Cillessen. Temu ostatniemu nie za bardzo podoba się gra w „Blaugranie”, bo tak na dobrą sprawę, ów gry Holendrowi brakuje. W La Lidze przez cały swój pobyt rozegrał ledwie dwa spotkania, broni raczej w Copa del Rey, gdzie czołowe drużyny wystawiają głównie rezerwowych zawodników. 

Jako, że Cillessen najprawdopodobniej opuści Camp Nou już tego lata, włodarze Mistrzów Hiszpanii muszą poszukać następcy. W oko wpadł im stary dobry znajomy, Andre Onana, który przez trzy lata występował w juniorskich drużynach FC Barcelony. Utalentowany bramkarz miałby kosztować mniej niż 20 milionów euro. 


Andre Onana jest podstawowym bramkarzem Ajaxu Amsterdam. W tej kampanii na bramce stawał 37 razy oraz zaliczył 21 czystych konto. 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x