Ancelotti pod ostrą krytyką

weloba.com

Trener najsłynniejszej niemieckiej drużyny po kilku rozczarowujących meczach znalazł się pod ostrą krytyką. Co jest przyczyną tej krytyki? Oczywiście wyniki Bayernu. Ostatnio bawarska drużyna nie tylko remisuje, ale także przegrywa. Jak można zapobiec słabszej formie? To już pytanie do trenera, Ancelottiego.

Być może słabe wyniki w ostatnim czasie to nie tylko wina nieodpowiednio prowadzącego zespół trenera z Włoch. To także wina nieodpowiedniej atmosfery w drużynie. Wydaje się, że piłkarze Bayernu nie potrafią znaleźć wspólnego języka na boisku. Czy Ancelotti ma sposób, aby rozwiązać ten problem i przywrócić czasy, kiedy Bawarczycy grali bardzo dobrze?

Krytyka na włoskiego trenera jest ogromna. Przed sezonem był on uważany za człowieka, który może razem z Bayernem wygrać Ligę Mistrzów. Jednak na obecną chwilę nic nie wskazuje na to, żeby bawarska ekipa mogła wygrać te rozgrywki.

Dla mnie, jako kibica Bayernu, obecne wyniki tej drużyny nie są wystarczające. Chciałbym, żeby Bayern wygrywał jak najwięcej meczów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *