Ancelotti pod ostrą krytyką

weloba.com

Trener najsłynniejszej niemieckiej drużyny po kilku rozczarowujących meczach znalazł się pod ostrą krytyką. Co jest przyczyną tej krytyki? Oczywiście wyniki Bayernu. Ostatnio bawarska drużyna nie tylko remisuje, ale także przegrywa. Jak można zapobiec słabszej formie? To już pytanie do trenera, Ancelottiego.

Być może słabe wyniki w ostatnim czasie to nie tylko wina nieodpowiednio prowadzącego zespół trenera z Włoch. To także wina nieodpowiedniej atmosfery w drużynie. Wydaje się, że piłkarze Bayernu nie potrafią znaleźć wspólnego języka na boisku. Czy Ancelotti ma sposób, aby rozwiązać ten problem i przywrócić czasy, kiedy Bawarczycy grali bardzo dobrze?

Krytyka na włoskiego trenera jest ogromna. Przed sezonem był on uważany za człowieka, który może razem z Bayernem wygrać Ligę Mistrzów. Jednak na obecną chwilę nic nie wskazuje na to, żeby bawarska ekipa mogła wygrać te rozgrywki.

Dla mnie, jako kibica Bayernu, obecne wyniki tej drużyny nie są wystarczające. Chciałbym, żeby Bayern wygrywał jak najwięcej meczów.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *