Ancelotti namawiał Modricia do pozostania w Realu… ale w innej roli!

realmadrid.com

Luka Modrić z zaskakującą propozycją od Carlo Ancelottiego. 

Z końcem czerwca prawdopodobnie zakończy się 12-letnia przygoda Modricia z Realem Madryt. Chorwackiemu weteranowi wygasa wkrótce kontrakt z “Królewskimi”, a wobec dużej konkurencji w środku pola Ancelotti coraz rzadziej daje mu okazje do gry. Choć ten jeszcze w poprzedniej kampanii był jednym z kluczowych ogniw na Santiago Bernabeu.

Wydaje się, że sam Modrić także powoli godzi się z obecną sytuacją i z faktem, iż przedłużenie umowy jest obecnie raczej bez sensu.

“The Athletic” podaje jednak we wtorek zaskakującą informację w sprawie Chorwata. Ponoć miał otrzymać… propozycję pozostania w Realu. I to od samego Carlo Ancelottiego, ale widziałby Modricia w roli członka sztabu szkoleniowego. 38-latek na razie odmówił, choć miał pozostawić możliwość powrotu do rozmów w niedalekiej przyszłości.

Sam Luka na razie spokojnie podchodzi do podjęcia jakiejkolwiek decyzji w kontekście kariery. Zwłaszcza, że ma przed sobą jeszcze EURO 2024 z reprezentacją Chorwacji, co może być dla niego ostatnim dużym turniejem. Prawdopodobnie dopiero po mistrzostwach Europy ogłosi, co dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x