Agent Cavaniego: Edi nie odejdzie z PSG w styczniu

Edinson Cavani

Zdjęcie: https://www.thesun.co.uk/

Przygoda Edinsona Cavaniego w Paryżu nieubłaganie dobiega końca. Wraz z zakończeniem tegorocznej kampanii 32-latek opuści Parc des Princes.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Urugwajczyk pozostanie zawodnikiem Paris Saint-Germain do końca trwającego obecnie sezonu, tym samym wypełniając swój kontrakt. Informacja ta jest o tyle ważna, iż zainteresowanie jego usługami wyrażały między innymi kluby z Major League Soccer, gdzie nowy sezon rozpoczyna się w lutym.

Agent, a zarazem ojciec Cavaniego zaprzecza jednak plotkom mówiącym o potencjalnym transferze podczas zimowego okienka transferowego.

– Nie zajmujemy się przedłużeniem umowy. Edinson będzie miał wiele możliwości w Europie, kiedy jego kontrakt wygaśnie. Nie odejdzie w styczniu, to jest pewne.

– Jest możliwość powrotu do Włoch. Jesteśmy w kontakcie [z klubami], ale nie mogę niczego powiedzieć. Jeśli chodzi o LA Galaxy, to są to plotki, nic więcej – dodaje Walter Cavani.

Jak dotąd w barwach PSG “El Matador” rozegrał 287 oficjalnych spotkań, zdobywając łącznie 195 bramek, a także notując 40 asyst.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi