Adrien Silva: Jestem tu, by pomóc drużynie

AS Monaco ma za sobą katastrofalny start ligowej kampanii. Po pięciu kolejkach podopieczni Leonardo Jardima zajmują odległe 19. miejsce w tabeli.

Już w ten weekend zawodnicy z całej Europy wrócą do ligowej rzeczywistości po krótkiej przerwie reprezentacyjnej. Dla klubu z Księstwa będzie to szansa na pierwsze zwyciestwo tego sezonu, a co za tym idzie finalne odbicie się od dna. Na sobotnią rywalizację ze Stade Reims pozytywnie zapatruje się 30-letni Adrien Silva.

Wypożyczony z Leicester City pomocnik jest jednym z głownych elementów układanki portugalskiego szkoleniowca, a jego bagaż doświadczeń ma bezapelacyjnie pozytywny wpływ na pozostałą część zespołu. Silva jest zdania, iż słabe wyniki na przełomie ostatnich tygodni to efekt wciąż raczkującego zaufania i zmian w szeregach zespołu.

– Możemy rozmawiać o pierwszych trzech spotkaniach, ale to nam nie pomoże. Nie możemy na tym poprzestać. Zespół wraz ze wzmocnieniami budowany był stopniowo, potem czekała nas przerwa reprezentacyjna. Tak naprawdę to dopiero drugi tydzień, w którym możemy wspólnie trenować.

– Musimy popracować nad tym, czego nam brakuje, nawet kiedy gramy dobrze. Musimy również uwydatnić wszystkie pozytywny, do których doszliśmy wspólnie.

Moim jedynym celem jest dać z siebie wszystko na boisku. Jestem tu, by pomóc drużynie – zakończył Silva.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi