Bjelica: To będzie dobre spotkanie dla oka kibica

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Na konferencji przed meczem 12. kolejki LOTTO Ekstraklasy między Lechem Poznań a Wisłą Kraków na pytania dziennikarzy odpowiadał trener Kolejorza Nenad Bjelica.

Jestem optymistą, nie tylko dlatego, że gramy z ostatnią drużyną w tabeli, ale też dlatego, że zawodnicy którzy grali w kadrach pokazali się z dobrej strony. Fakt że gramy z ostatnią drużyną w tabeli ma coś z przypadku, bo Wisła jest ostatnio na fali wznoszącej i gra bardzo dobrze – zaczął Bjelica.

Podczas przerwy skupialiśmy się na wzmocnieniu przygotowania fizycznego – dodaje trener.

Przy ustalaniu składu meczowego nie będzie brany Maciej Makuszewski. Szkoleniowiec poznaniaków poinformował, że pomocnik Lecha ma małe problemy mięśniowe. Jednak nie jest to poważny uraz i na następne mecze Makuszewski powinien być gotowy.

Mecze 1/4 puchar Polski zbliżają się wielkimi krokami. Lechici zmierzą się właśnie z Wisłą Kraków. Pierwszy mecz odbędzie się w Poznaniu 25 października, zaś mecz rewanżowy w Krakowie będzie miał miejsce 16 listopada. Bjelica zapytany, czy będzie brał pod uwagę już teraz rozpracowywanie rywala i baczniejsze przyglądanie mu się powiedział: Mecze pucharowe to dalsza perspektywa. Na razie koncentrujemy się na niedzielnym meczu z Wisłą, potem mamy mecz z Legią i dopiero po tych dwóch meczach będziemy skupiać się na pucharowych potyczkach z wiślakami.

W meczu z Wisłą będziemy grali tak jak zawsze. Agresywnie i będziemy starać się zdominować środek pola. To będzie klucz do zwycięstwa. Będzie to dobry mecz dla oka kibica. Dla nas liczą się trzy punkty w każdym spotkaniu. – dodaje na koniec Bjelica.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *