

Moratti: Nie po raz pierwszy wpadliśmy w dołek
Były prezydent Interu Mediolan Massimo Moratti nalega, by klub nie zwalniał Luciano Spallettiego, którego drużyna wpadła w dołek.
"Nerazzurri" w tym roku nie odnieśli jeszcze zwycięstwa, co gorsza nie potrafili zdobyć żadnej bramki. Inter poniósł dwie porażki w rozgrywkach Serie A oraz pożegnał się z rozgrywkami Pucharu Włoch, gdzie lepsi okazali się zawodnicy Lazio Rzym.
-Nie po raz pierwszy wpadliśmy w dołek w styczniu. Widoczne jest wśród piłkarzy rozluźnienie oraz brak koncentracji. Przy tym nie jest łatwo znaleźć jednego powodu słabszej dyspozycji - zauważa Massimo Moratti w "Rai Sport".
Niektóre media donoszą, iż Spalletti może pożegnać się ze stanowiskiem, a jego miejsce zajmie Antonio Conte, który od lipca pozostaje bez pracy po zwolnieniu z Chelsea FC. - W tej chwili nie jest łatwo znaleźć odpowiednich trenerów, więc po co zwalniać Spallettiego? - pyta Moratti.
-
AktualnościPrzewidywane składy zespołów na mecz Kanada - Bośnia i Hercegowina | 12.06.2026Nowacki / 12 czerwca 2026, 11:05
-


AktualnościKanada - Bośnia i Hercegowina sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (12.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 9:19
-


AktualnościMŚ 2026. Roberto Alvarado: To było niesamowite grać w meczu na taką skalęNowacki / 12 czerwca 2026, 9:09
-


AktualnościMŚ 2026. Raúl Jiménez po golu na otwarcie Meksyku: dedykacja dla zmarłego ojca i cel – mistrzostwo świataNowacki / 12 czerwca 2026, 8:58
-

AktualnościMŚ 2026. Javier Aguirre chwali drużynę po inauguracyjnym meczu mundialuNowacki / 12 czerwca 2026, 8:55
-

AktualnościMŚ 2026. Korea Południowa wygrała 2:1 z CzechamiNowacki / 12 czerwca 2026, 8:52


































