Tomasz Kuszczak przedłuży kontrakt z Wolverhampton

Tomasz Kuszczak 16 stycznia przedłużył swój kontrakt z drużyną Wolverhampton Wanderers. Tym samym 32-latek pozostanie w drużynie „Wilków” do końca trwającego sezonu.

Polski bramkarz jest zawodnikiem drużyny z Wolverhampton od listopada 2014 roku i jak dotychczas nie rozegrał ani jednego oficjalnego meczu w barwach „Wilków”. Trener Kenny Jackett znalazł dla byłego bramkarza Manchesteru United miejsce na ławce rezerwowych wyłącznie 10 razy, a pomimo tego 32-latek zdecydował się przedłużyć umowę z klubem do końca obecnego sezonu.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Przed odejściem do Wolverhampton, Polak występował w Brighton & Hove, w którym zagrał 84 razy mając pewne miejsce między słupkami. Ostatecznie po dwóch latach „Mewy” zrezygnowały z Kuszczaka, przez co był zmuszony szukać nowego klubu.

Przed występami na Falmer Stadium 32-latek rozgrywał mecze w barwach Watford, a wcześniej przez 7 lat występował w drużynach Premier League – West Bromwich Albion oraz Manchesterze United łącznie stając między słupkami drużyn z najwyższej ligi na Wyspach 63 razy.

foto: football-bbc.blogspot.com

źródło: se.pl/własneTen artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.