W hitowym starciu 15 kolejki T-Mobile Ekstraklasy Wisła Kraków zremisowała na własnym boisku ze Śląskiem Wrocław 1:1. Bramki w tym spoktaniu strzelali Flavio Paixao i Paweł Brożek

Goście z Wrocławia pierwsi objęli prowadzenie. W 17 minucie Flavio Paixao pewnie wykorzystał rzut karny i mieliśmy wynik 1:0 dla Śląska. Wynik do przerwy się nie zmienił, a w drugiej połowie Wiślacy zacięcie walczyli, żeby wyrównać. To udało się w 68 minucie za sprawą Pawła Brożka. Zarówno Wisła jak i Śląsk miały szansę na zdobycie zwycięskiego gola, jednak tych szans nie wykorzystały. Mecz przyjaźni zakończył się remisem 1:1 i obie drużyny podzieliły się punktami.

Wisła Kraków – Śląsk Wrocław (1:1) – 08.11.2014 (20:30)
Gol 17′ F.Paixao (0:1) (k.)
Gol 68′ P.Brożek (1:1)