T-ME: Remis w Bielsku-Białej na inauguracje kolejki

W pierwszym spotkaniu 21 kolejki naszej rodzimej T-Mobile Ekstraklasy, Podbeskidzie Bielsko-Biała zremisowało przed własną publicznością z Cracovią 1:1 i obie ekipy podzieliły się punktami.

W pierwszej połowie tego meczu bramek nie oglądaliśmy, jednak po zmianie stron, piłka już do siatki wpadła i to dwukrotnie. Najpierw w 64 minucie Miroslav Covilo wyprowadził zespół “Pasów” na prowadzenie po strzale głową. Trzeba przyznać, że w tej sytuacji nie popisał się bramkarz gospodarzy – Michal Pesković, który niepotrzebnie wyszedł do futbolówki. Wynik tego spotkania wyrównał niespełna 15 minut później Maciej Iwański strzałem z rzutu karnego i mecz zakończył się remisem 1:1.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Cracovia (1:1) – 20.02.2015 (18:00)
Gol 64′ M.Covilo (0:1)
Gol 79′ M.Iwański (1:1) (k.)