T-ME: Dwa gole w końcówce i podział punktów w Bełchatowie!

W drugim sobotnim meczu 15 kolejki T-Mobile Ekstraklasy GKS Bełchatów przed własną publicznością zremisował z Cracovią 1:1. Obydwa gole padły w końcówce spotkania.

Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. W 86 minucie, Adam Mójta pewnie wykorzystał rzut karny i mieliśmy wynik 1:0 dla GKS-u. Kiedy wydawało się, że podopieczni Kamila Kieresia zdobędą komplet punktów do wyrównania doprowadził wprowadzony na boisko w 67 minucie meczu – Bartosz Kapustka. Wynik końcowy 1:1, obie drużyny podzieły się punktami. Warto dodać, że od 84 minuty goście z Krakowa grali w dziesiątkę, kiedy drugą czerwoną zobaczył Mateusz Żytko.

GKS Bełchatów – Cracovia (1:1) – 08.11.2014 (18:00)
Gol 86′ A.Mójta (1:0) (k.)
Gol 90+2′ B.Kaputska (1:1)