Śląsk Wrocław kupił nowego napastnika
Snajper Andrei Ciolacu został nowym piłkarzem Śląska Wrocław. 22-letni rumuński napastnik podpisał półtoraroczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.
Według najnowszych informacji wicelider polskiej Ekstraklasy zapłacił za Rumuna 450 tysięcy euro. Andrei Ciolacu od czerwca 2012 roku występował w Rapidzie Bukareszt. W rundzie jesiennej ligi rumuńskiej zdobył dla swojego klubu jedynie jedną bramkę oraz zaliczył trzy kluczowe podania. Zwykle występuje jako środkowy napastnik. Ma również trzy występy w młodzieżowej reprezentacji Rumunii. Przypomnijmy, iż Śląsk Wrocław jest na drugiej pozycji w lidze, tracą jedynie trzy "oczka" do prowadzącej Legii Warszawa.
-
AktualnościNowa Zelandia - Egipt sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (22.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 15:13
-


AktualnościPrzewidywane jedenastki na spotkanie Urugwaj - Wyspy Zielonego Przylądka | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 14:04
-


AktualnościLamine Yamal: "Nie panikujcie" – 18-latek odpowiada na krytykę po remisie Hiszpanii z Republiką Zielonego PrzylądkaNowacki / 21 czerwca 2026, 13:18
-


AktualnościTunezja ustanowiła unikalny anty-rekord na Mistrzostwach ŚwiataNowacki / 21 czerwca 2026, 13:13
-

AktualnościEkwador wciąż w grze po remisie 0:0 z Curaçao. "Mamy 100 minut", by odwrócić losy grupyNowacki / 21 czerwca 2026, 13:05
-

AktualnościMundial 2026. Curacao 0:0 Ekwador. 15 interwencji bramkarzaNowacki / 21 czerwca 2026, 12:50





































